Čtvrtek, 23.03. 2017 
A+ R A-

Paradoxy československého golfu 20. století

FG_1_2_2017_paradoxy_ceskoslovenskeho_golfuDospěl jsem k názoru, že jsme se, společně s věrnými čtenáři rubriky Revisited časopisu ForGolf v posledních letech, obeznámili již dostatečně podrobně s československým golfovým dějepisem. A že je tedy možné pojednat i o jevech úzce souvisejících s autorovým nejoblíbenějším tématem „Uvádění běžně tradovaných mýtů a omylů na pravou míru“.

Číst dál...

Donald Trump: povolání prezident, poslání golfista

FG_1_2_2017_donald_trumpRekord amatéra na jedno kolo v Trump International Golf Club v Palm Beach nedrží nějaký nadupaný mladík, nýbrž jeho sedmdesátiletý majitel – Donald Trump. Ten rekord má hodnotu 66 ran, Donald ho zahrál ze zlatých odpališť, z nich je délka hřiště 6300 metrů. Jeho handicap je 2,8. Teď bude mít na golf každopádně o dost méně času. Tak se podívejme na to, co má po čistě golfové stránce za sebou..

Číst dál...

Kuba - Varadero: Pohoda, klid a mořský vánek

FG_1_2_2017_kuba_varaderoJedná se o turistické letovisko, kam se běžní Kubánci nedostanou bez povolení. Hotely, obchody, restaurace, resorty a třešničkou na dortu je golfové hřiště uprostřed poloostrova, jehož dominantou jsou však dlouhé a rozsáhlé pláže po celé délce severního pobřeží.

Číst dál...

Eva Koželuhová: Trénovat naplno nestačí

FG_1_2_2017_Kozeluhova_rozhovorKdyž jsme si s Evou povídaly během LET na Dýšině, řekla větu: „Proti holkám, které hrají od malička, mám nevýhodu. Nemám za sebou ty roky golfové dřiny. Golf přišel až v mých patnácti, to nedoženu.“ Překvapilo mě to, neuvědomila jsem si, že v tom může být tak velký problém, protože Eva sportuje snad už od narození...

Číst dál...

Další články...

ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
   zlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy    logo relmost    ceska lipa    logo golfgear