Premium Golf - Donald Trump: povolání prezident, poslání golfista
Neděle, 22.04. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Donald Trump: povolání prezident, poslání golfista

FG_1_2_2017_donald_trumpRekord amatéra na jedno kolo v Trump International Golf Club v Palm Beach nedrží nějaký nadupaný mladík, nýbrž jeho sedmdesátiletý majitel – Donald Trump. Ten rekord má hodnotu 66 ran, Donald ho zahrál ze zlatých odpališť, z nich je délka hřiště 6300 metrů. Jeho handicap je 2,8. Teď bude mít na golf každopádně o dost méně času. Tak se podívejme na to, co má po čistě golfové stránce za sebou..


I když se na nedávnou prezidentskou volbu podíváme jen prismatem golfu, těžko dokážeme uvěřit faktu, že muž, který prohlásil svůj úspěch na klubovém mistrovství za kvalifikaci pro to, aby se stal prezidetem, ten džob získal!

Z posledních 18 amerických prezidentů jich hrálo pravidelně golf patnáct. Rekordman Obama odehrál za své vlády přes 300 kol. Faktem, který možná Trumpova protikandidátka Hillary podcenila, je, že za posledních šest dekád nikdy žádný negolfista neporazil kandidáta, který golf hrál. A Donald Trump je golfistou celoživotním.

Vítěze milují všichni
Trump je jistě kontroverzní figura. V golfu jsme mohli jeho působení a jeho rostoucí impérium sledovat už dlouhá léta před vstupem do politiky. Působil jako velkohubý, nicméně zajímavý miliardář, který své peníze vkládá do golfu. Výborně. Pak vyhlásil (v úplném začátku se to zdálo jako úlet), že chce kandidovat na prezidenta. Cestou dokázal svými výroky urazit kdekoho, znepřátelit si Mexičany, muslimy, málem všechny ženy a další skupiny, i golfové tůry začaly své turnaje překládat z jeho hřišť jinam, ale stále stoupal. A teď vyhrál. A vítěze milují všichni. Co bude dál? Co přinese Donald – prezident, - golfu?
Ale o tom nechceme přemítat, je ještě brzy, a Donald, novou rolí jen maličko přibrzděná neřízená střela, nám toho o svých golfových plánech moc neprozradí. Tento článek se věnuje jeho golfovému impériu, za cenu ohromných nákladů budované soustavě zatím osmnácti „nejlepších golfových resortů světa“, jak mnohokrát prohlásil.

Celý článek...

Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy