Premium Golf - Jiří Štryncl: Neorientujte se jen na výkon!
Neděle, 24.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Jiří Štryncl: Neorientujte se jen na výkon!

Stryncl01Z greenkeepera a velice solidního amatérského hráče vyrostl profesionální golfista, který si zahrál turnaje EPD, European Challenge Tour i European Tour. A pávě z jeho zkušeností vyplynulo to, čemu se věnuje v poslední době velice intenzivně.
Co tedy „to“ je? Už se vám ve vaší kariéře stalo, že jste se nebyli schopni posunout dál? Stalo se vám, že jste se před ránou tak rozložili, že jste ani neviděli svůj vlastní míč tam dole u vlastních nohou? Taky jste už slyšeli tezi, že nejdůležitější vzdálenost v golfu je ta mezi ušima? Nebo jste vedli polemiky na téma, jestli technologie a psychologie hry jsou rozděleny „pade na pade“ nebo jinak? Jiří Štryncl měl unikátní možnost spolupracovat s velice cenným odborníkem na dané téma několik let. Paní doktorka Eva Šauerová ho tři plné sezony doprovázela po fairwayích a společně rozkrývali mentální aspekty Jirkovy hry. A dneska? Seděli jsme onehdy ve Staré Boleslavi a povídali si. Přišlo mi to všechno tak zajímavé, že jsme nakonec všechno (tedy všechno rozhodně ne!) překlenuli do rozhovoru...

Stryncl02Jiří, jaká je tedy odpověď? Psychologie versus technika? „Pade na pade“?

Devadesát procent mentální příprava, osm procent mechanika švihu a dvě procenta vnější vlivy. Nejdřív musíš zvládnout svoji vnitřní hru a pak teprve zvládneš svoji vnější hru.

Z čeho tohle tvrzení vychází?

Z metody staré přes čtyřicet let. Nejde pouze o trénink, ale jde o formu kaučingu. Vzdělávací systém, nikoli tréninkový, je certifikován a pro Českou republiku ho zajišťuje společnost Inner Game.


Celý článek...


Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy