Premium Golf - Vyražte do Abu Dhabi!
Neděle, 24.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Vyražte do Abu Dhabi!

AbuDhabi01Přestože letošní zima byla ke golfistům, kteří jen neradi vyměňují zelené fairwaye za indoorové rohožky, dlouhé týdny milosrdná a oddalovala svůj nástup „co to šlo“, jsou i tací golfisté, kteří chtějí podmínky pro hraní i v zimě nekompromisní.


Takže hrajete-li rádi v teple, pod širým nebem, které je navíc téměř vždy bez mráčku, vězte, že i v těchto měsících existuje jedinečná destinace – Abu Dhabi. Kromě holí, golfového umu a entuziasmu si zabalíte jen samé lehké, letní oblečení. V čem jiném byste také ve 22–24 °C chtěli hrát…?

AbuDhabi02Arabské země a jejich kultura jsou zřetelně odlišné od těch našich, středoevropských. Ve Spojených arabských emirátech je vyznáván přísný islám, nicméně ve vztahu k cizincům jsou poměrně značně liberální. Velmi příjemným faktem je skutečně minimální kriminalita, a tedy pocit, že jste v jedné z nejbezpečnějších zemí světa. Důvodem jsou přísné zákony a možnost vyhoštění cizinců žijících v zemi. Těch tu ostatně, jak brzy zjistíte, žije absolutní většina. Každý ze sedmi emirátů má stejnojmenné hlavní město, ale Abu Dhabi je považováno za metropoli celých SAE. Před nalezením „černého zlata“ byl nejchudší zemí pozdějších emirátů, ale právě zde byla roku 1958 nalezena ropa a od toho okamžiku se začala psát „nová historie“. Tehdejší vládce Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan se stal vůdčí osobností celé pozdější federace a Abu Dhabi dominantním emirátem majícím hlavním slovo a místem, kde sídlí vláda Spojených arabských emirátů.

Celý článek...

Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy