Premium Golf - Soutěž s Emirates o vstupenky na Czech Masters
Neděle, 24.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Soutěž s Emirates o vstupenky na Czech Masters

EmiratesKaždoroční golfový turnaj Czech Masters opět dorazil do Prahy a Emirates si ho rozhodně nenechá ujít! Emirates, první a jediný provozovatel letadla A380 v České republice, a oficiální partner European Tour, bude třetím rokem po sobě sponzorovat každoroční turnaj D+D REAL Czech Masters.

 

Turnaj se bude opět odehrávat v Albatross Golf Resortu v Praze v termínu od 18. do 21. srpna. A vy můžete být jeho součástí! Zúčastněte se soutěže Emirates a vyhrajte dva lístky na tuto velkolepou událost. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Čtyři šťastlivci obdrží po dvou vstupenkách a hlavní vítěz se bude moci podívat na nedělní finále!

Letos Emirates uspořádá v rámci Czech Masters facebookovou soutěž o dvě letenky do Dubaje a dvě vstupenky na poslední štaci závodu Race to Dubai, DP World Tour Championship. Ten se uskuteční 19. a 20. listopadu. Do soutěže se můžou zapojit jak účastníci turnaje, tak fanoušci Emirates na Facebooku.

Mimo jiné bude 16. jamka exkluzivně připravena v barvách Emirates a kdo se do ní trefí na jeden úder, vyhraje dvě zpáteční letenky byznys třídou do kterékoliv ze 154 destinací Emirates.

Linka Emirates Praha-Dubaj je obsluhována špičkovým letadlem Emirates A380, které pod označením EK 139 odlétá z Dubaje v 9:05 a v Praze přistává v 13:25. Zpáteční let pak letí pod označením EK 140 z Prahy v 15:55 a v Dubaji přistává ve 23:55.

Emirates

Soutěžní otázka:
Jaké letadlo obsluhuje od 1. května 2016 linku Emirates Praha-Dubaj?

A) Emirates A380
B) Emirates Boeing 777-300ER 
C) Emirates A320

Odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Vyhrává každá 10. správná odpověd do vyčerpání zásob.

Sdílet

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy