Premium Golf - Soutěž o pobyt pro dva
Neděle, 24.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Soutěž o pobyt pro dva

Rezidence GolfHrajte s námi o jeden z deseti voucherů na noc pro dva v Mariánkách, včetně využití wellnesscentra!
V pátek 13. 7. 2012 se slavnostně otevírá zcela výjimečný čtyřhvězdičkový hotel Rezidence Golf v těsné blízkosti Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Jenom pár kroků od jamky číslo 13 nejstaršího hřiště u nás se nachází v okouzlující přírodě luxusně zařízený komplex, ideální pro rodinnou dovolenou i odpočinek pro jednotlivce po náročném pracovním týdnu.

Je jen na vás, zda se vydáte na procházku po proslulé mariánskolázeňské kolonádě či obdivovat malebnou krajinu CHKO Český Les, jehož krásná příroda přímo vybízí k výletům a sportovním aktivitám. Pro milovníky golfu je kromě výše zmíněného Royal Golf Clubu v okolí dalších šest 18jamkových mistrovských hřišť, mj. v zámeckém areálu Kynžvart.

Nezapomenutelný gurmánský zážitek po aktivním odpočinku vám nabídne hotelová restaurace Maui. Nechte se unést jedinečnou kuchyní, která je ojedinělá v celém regiónu.


Rezidence Golf   Rezidence Golf
www.rezidencegolf.cz

A soutěžní otázka?
Zde je: Kolika pokoji celkem disponuje Rezidence Golf?
a) 28
b) 29
c) 30

Soutěž je ukončena, děkujeme za vaše odpovědi.

Výhru získávají: Jiří Plechatý, Elena Hnízdilová, Zdena Zelenková, Alena Jinková, Tomáš Krejčí, Zuzana Lobrová, Jana Beštová, Michaela Vávrová, Gabriela Bejrová, Jarmila Gazurová.

Gratulujeme!
 
Sdílet

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy