Sobota, 29.04. 2017 
A+ R A-

Rose po hře s Tigerem hodnotí: Jak je na tom?

rose woods

Všichni na to čekáme. Až se postaví na odpaliště a po více než roce konečně vypálí míček v soutěžním kole. Tiger Woods se chystá na velkolepý návrat! Má trému, ale podle Justina Rose je jeho kvalita hry na dobré úrovni.

 

 

Číst dál...

Spilková si posteskla, ale bude bojovat

Klára Spilková radost

Klára Spilková, nejlepší česká golfistka, letos nehraje dobře. Ví to, snaží se z chyb poučit a neztrácí hlavu. „Nevyvíjí se to tak, jak bych chtěla, ale pořád ještě není všem dnům konec,“ burcuje především sama sebe. Trochu toho pozitivního myšlení bude potřebovat, čekají ji totiž ještě dva turnaje Ladies European Tour.

 

Číst dál...

Ve dvaadvaceti vymazal v Dubaji všechny

fitzpatrick dubaj

Poslední finálový turnaj European Tour, který o víkendu finišoval v Dubaji, patřil tomu nejmladšímu. Matthew Fitzpatrick zastínil úplně všechny, což mu vyneslo nejdůležitější titul v kariéře. Vypadá to, že z Angličana roste nová hvězda a golfový trůn se zase může třást.

 

Číst dál...

McIlroy uzemnil fanoušky, útočím na trůn

McIlroy Dubaj

Když Rory McIlroy oznámil, že nepojede na turnaj do Turecka, sesypala se na něho vlna kritiky. Fanoušci jen tak lehce nezapomínají, ale severoirský borec má důležitější plány do budoucna. Na turnaji v Dubaji, kde tento víkend končí letošní ročník European Tour, se chce stát staronovou světovou jedničkou.

 

Číst dál...
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
   zlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy    logo relmost    ceska lipa    logo golfgear