Sobota, 29.04. 2017 
A+ R A-

Rose po hře s Tigerem hodnotí: Jak je na tom?

rose woods

Všichni na to čekáme. Až se postaví na odpaliště a po více než roce konečně vypálí míček v soutěžním kole. Tiger Woods se chystá na velkolepý návrat! Má trému, ale podle Justina Rose je jeho kvalita hry na dobré úrovni.

 

 

Byl jedním z prvních, kdo se s ním mohl projít při tréninku po hřišti. A Angličan Rose si to nemohl vynachválit. I když měli s Tigerem před turnajem Hero World Challenge těžké podmínky a na Bahamách foukal celkem silný vítr.

Tiger se fanouškům představil naposledy loni v srpnu na Wyndham Championship, od té doby dával dohromady poraněná záda, rehabilitoval a trénoval. Přeci jen, dvakrát operovaná záda, to není žádná legrace!

Bývalé světové jedničce se i přes to, co všechno má v kariéře za sebou, třesou před návratem kolena. Je nervózní, ale na start se těší. To prý bylo vidět i ve zkráceném přípravném kole, které v dobré náladě prošel právě s Rosem (hráli 9 jamek).

„Byl silný vítr přesahující hranici 20 mil v hodině. To vám nic neodpustí, ale kvalita Tigerovy hry byla velmi dobrá,“ pozastavil se Justin nad v poslední době ojedinělým zážitkem. „Jestli chtěl Tiger vyzkoušet, jak na tom je, tak tyhle podmínky byly velkou výzvou. Rozhodně to zvládnul, byl to kvalitní test,“ dodal. Tak se máme na co těšit!

Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
   zlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy    logo relmost    ceska lipa    logo golfgear