Premium Golf - ForGolf Tour 2016 - Kynžvart 6.5.
Neděle, 24.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

ForGolf Tour 2016 - Kynžvart 6.5.

KynzvartV počasí, které snad ani nemůže být pro golf ideálnější (silný vítr na otevřených jamkách nebudeme počítat, ten ke golfu patří), se v pátek 6. 5. sešla čtyřicítka golfistek a golfistů.

>>> Fotky z turnaje

Pro naprostou většinu z nich se jednalo už o druhý turnaj v řadě - po čtvrtečních Cihelnách, zahajovacím turnaji ForGolf Tour, využili možnosti přespání v Karlových Varech a ve stejné "partě" pokračovali i v Kynžvartu.

Nebe bez mráčku, teplota kolem dvacítky, rozumný postupný start v 11 hodin, rozehranost většiny golfistů - nejeden účastník využil možnosti zajít na perfektně upravený driving a chipping, to vše dalo dohromady ideální podmínky pro soutěžní hru. Kynžvartské hřiště bylo - na svou nadmořskou výšku a fakt, že je otevřeno teprv krátce - upraveno krásně, na zatím pomalejší greeny si jistě většina hráčů rychle zvykla, důležité je, že byly konsistentní a rychlost se neměnila.

A jak to dopadlo? Zlepšovalo se v té nejobsazenější kategorii HCP 12,1 - 24. David Beneš st. uhrál krásných 41 stablefordových bodů a svůj HCP snížil na 11,6. Druhým v této kategorii byl Alexandr Kopačínský (36 stbl, 99 ran), na třetí místo se dostal se stejnými 36 stbl Michal Teper. Výsledky druhé nejobsazenější kategorie HCP 0 - 12 (na rány) dokazují, že Kynžvart je pro "singly" sakra těžké hřiště. První místo Martin Skalický (87 ran, 30 stbl), druhé místo Jan Plachý (88 ran, 30 stbl), třetí Ladislav Saxon (92 ran, 34 stbl). Kategorie HCP 24,1 - 36: 1. David Chleboun (35 stbl), 2. Dana Nesvačilová (34 stbl), 3. Hynek Just (32 stbl). Z hráčů kategorie HCP 37 - 54 zaznamenal největší úspěch Tomáš Kolinger, který se svými těžce vydřenými 50 stbl body vystoupal o kategorii výš (aktuální HCP má 31, nastupoval se 40). Jeho partnerka, stojící "na bedně" hned vedle Tomáše Kristina Sítník - Šnedorfová uhrála 37 stbl a rovněž snižovala, třetí skončila Eva Nesvačilová (31 stbl).

Těšíme se na vás 31. 5. na Černém Mostě, při třetí zastávce ForGolf Tour!

Kompletní výsledky zde.

 

napsal Hynek Just, foto Jakub Valdivia

Sdílet

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy