Neděle, 22.10. 2017
A+ R A-
Cialis Pharmacy

ForGolf Tour 2016 - Cihelny 5.5.

KynzvartForGolf Tour 2016 začala jako každoročně ve velkém stylu, dvoudenním turnajem na dvou krásných hřištích. Ve čtvrtek 5.5. v krásném slunečném ránu natýčkovaly své míče první flighty a sbírání bodů pro boj o putovní pohár byl odstartován. Prvním letošním hřištěm byly oblíbené karlovarské Cihelny.

>>>
Fotky z turnaje

Ukázkové počasí, sluníčko, které – jak navečer s úžasem mnozí hráči poznali – mělo už sílu a opalovalo, mírný větřík, který neohrožoval míčky a dobře připravené hřiště. Jak už to tak u našich turnajů bývá, nechybělo velkorysé občerstvení nejen před hrou i po ní, ale i během celého turnaje se o hráče staraly půvabné hostesky na buginách, které vezly bohaté zásoby.

Na výsledcích ovšem bylo znát, že jde teprve o rozjezd sezony. Cihelny s parem 70 jsou hřiště, které umí prověřit soustředění a přesnost hry. Z těch, kteří se umístili na prvních místech, snižovali svůj HCP jen čtyři hráči. Nejúspěšnější byli ti nejlepší v kategorii 0 – 12, první Martin Skalický zahrál 75 ran a nově se u jeho jména objevil HCP 5, druhý František Doležal se stejným výsledkem snížil na 5,5 a třetí Marek Mařík s 85 ranami zůstal na svém HCP 9,8.

V kategorii 12,1 – 24 se na prvním místě ocitl Josef Ulrych (35 stbl, snížení na 15,1), druhý Petr Corfu s 35 body a třetí Pavel Vašíček, který donesl 34 bodů.

Mezi hráči kategorie 24,1 – 36 zvítězila Dana Nesvačilová (36 stbl., snížení na 24,4), na druhém Iva Slaninová (36 bodů) a třetí Hynek Just s 33 body.

A v poslední kategorii 37 – 54 si poháry rozdělili Tomáš Kolinger s 28 body na prvním místě, Diana Mužíková Vrbová s 27 body na druhém místě a Kristýna Sítník – Šnedorfová s 25 stbl. na místě třetím.