Premium Golf - ForGolf Tour 2016 - Ypsilon 16.6.
Neděle, 24.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

ForGolf Tour 2016 - Ypsilon 16.6.

FGT YpsilonKdyž zastávka čtvrtá, tak přirozeně ve čtvrtek. A organizátoři letošní tour nemohli mít při výběru termínu na tomto nádherném severočeském hřišti šťastnější ruku. Silná celodenní průtrž mračen ve středu, den před konáním turnaje. Několikahodinový silný déšť v pátek, den po odehrání turnaje.

>>> Fotky z turnaje

Ovšem ve čtvrtek… Nemohli byste si přát lepší golfové počasí. Příjemné teplo, slunce zakrývané pouze občasnými mraky. Téměř bezvětří. Když k tomu všemu přidáte ještě hřiště v perfektní kondici, úžasné výhledy, scenérii Ještědu a servis v podobě občerstvení na hřišti, nezbývalo než si užívat hru.

V „mistrovské“ kategorii (HCP 0-12) se hrálo tradičně na rány a vavřín vítězství si pro sebe tentokrát uzmul Lukáš Průša (83 ran / 32 stbl). Přestože druhý, ještě větší radost si svým výsledkem, a zejména o šest desetin sníženým handicapem, udělal Michal Rosák (84 ran / 39 stbl). Na třetím místě se pak konečně objevila i zástupkyně druhého pohlaví – díky 86 ranám / 36 stbl ho vybojovala Nicole Kučerová.

Nejobsazenější kategorií byla tentokrát kategorie druhá – HCP 12,1-24. Své výsledky v ní poměřilo téměř třicet hráčů a hráček a z jejich středu pak v odpoledních hodinách vyhlásila moderátorka turnaje tři nejlepší v následujícím pořadí: vítězství bral (a dlužno podotknout, že na turnajích ForGolf Tour ne poprvé) výborně hrající Karel Zelený (95 ran / 40 stbl), který po čtvrtečním výkonu zapsal nový handicap 20,7. O plných devět desetin snižoval také druhý v pořadí, Jiří Kula, a to za 39 stbl při odehrání 84 ran. Bronz tentokrát patřil Jiřímu Kunovi (93 ran / 37 stbl). A i on díky svému výsledku upravoval hodnotu svého handicapu směrem dolů.

Třetí kategorie byla tradičně vyhlášena pro rozmezí HCP 24,1-36 a na Ypsilonce patřila k druhé nejobsazenější. Jejím vítězem se díky svému výkonu a 41 uhraným stbl bodům stal Martin Talla. Druhou příčku obsadila s 37 stbl body Kateřina Machová, která tak ozdobila závěrečnou vítěznou fotografii této kategorie, neboť na třetí pozici se ve výsledkové listině opět objevilo mužské jméno. Za 35 stbl bodů bral bronz Petr Venclík.

Mezi hráči a hráčkami závěrečné kategorie 36,1-54 trochu netradičně nesnižoval žádný z účastníků a hodnocená místa si rozdělili následovně: 1. místo obsadila Eva Nesvačilová (23 stbl), odměnu za druhou příčku přebírala rovněž žena, Kristina Sítník – Šnedorfová, a to za 16 stbl bodů. Na stupních vítězů je doprovodil Jiří Novotný (9 stbl).

Vítězi vložených soutěží jsou: Longest drive – Dana Nesvačilová a Jakub Mulač, Nearest to Pin – Jirka Konečný

A co říci závěrem? Turnajem v golfovém resortu Ypsilon se ForGolf Tour 2016 plynule přehoupla do své druhé poloviny. Před námi všemi je tak nejen, doufejme, krásné a slunečné léto, ale také další zastávka této tour. A máte se na co těšit! Vždyť kdo by si nechtěl vyzkoušet hru na Albatrossu pouhých pár dní poté, kdy se na tomto špičkovém hřišti odehraje další ze zastávek European Tour! A proto - těšíme se na Vás 30. srpna 2016 na Albatrossu.

Kompletní výsledky zde.

foto Jakub Valdivia

Sdílet

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy